24hod.sk    Z domova

31. októbra 2020

Muž neveril pozitívnemu testu na COVID-19 a vrátil sa na odberové miesto, polícia začala trestné stíhanieVyšetrovateľ polície začal trestné stíhanie pre trestný čin šírenia nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby v prípade občana z Čeladiniec v Nitrianskom kraji. Miestnemu mužovi pri testovaní naZdieľať
dsc_7499 min 676x520 31.10.2020  - Vyšetrovateľ polície začal trestné stíhanie pre trestný čin šírenia nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby v prípade občana z Čeladiniec v Nitrianskom kraji. Miestnemu mužovi pri testovaní na koronavírus vyšiel pozitívny test.


Namiesto dodržiavania karantény sa vrátil na odberné miesto. Muža po pozitívnom teste poučili o ďalších krokoch a povinnej domácej karanténe.

„Výsledku testu však zrejme neveril, lebo o pár hodín išiel na testovanie opäť. Výsledok bol opäť pozitívny. Testujúci pracovníci si však uvedomili, že majú pred sebou túto osobu už druhýkrát. Vec okamžite oznámili polícii a tá už koná,“ informoval hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka.


Zdroj: Webnoviny.sk - Muž neveril pozitívnemu testu na COVID-19 a vrátil sa na odberové miesto, polícia začala trestné stíhanie © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/muz-neveril-pozitivnemu-testu-na-covid-19-a-vratil-sa-na-odberove-miesto-policia-zacala-trestne-stihanie-cl744675.html