Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. mája 2021

NA DETI V ŠKÔLKE SPADLA ZO STROPU OMIETKA: Zasahujú tam hasičiNa deti spadla omietka s rozmermi približne dva krát štyri metre.Zdieľať
NA DETI V ŠKÔLKE SPADLA ZO STROPU OMIETKA: Zasahujú tam hasiči

V škôlke na Medenej ulici v Bratislave spadla počas obedu na deti zo stropu omietka. Na mieste momentálne zasahujú hasiči. TASR o tom informovala hovorkyňa Prezídia Hasičského a záchranného zboru Katarína Križanová.

Na deti podľa slov Križanovej spadla omietka s rozmermi približne dva krát štyri metre. "Dve deti utrpeli šok a momentálne sa nachádzajú v opatere posádky hasičskej záchrannej služby," spresnila. Jedno z detí bolo posádkou hasičskej záchrannej služby prevezené do nemocnice. Hasiči momentálne odstraňujú omietku zo stropu, aby tak zamedzili ďalšiemu pádu.
Hovorca bratislavskej mestskej časti Staré Mesto Matej Števove TASR informoval, že ide o súkromnú materskú školu a staromestská samospráva nie je jej zriaďovateľom. "Starostka Starého Mesta Zuzana Aufrichtová si zatelefonovala s riaditeľkou súkromnej škôlky a ponúkla jej pomoc mestskej časti," povedal.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prichádza novinka – Coca-Cola Zero Sugar s lahodnejšou chuťou
<< predchádzajúci článok
Kríza je zažehnaná a koalícia speje pri novele Trestného poriadku k dohode, ubezpečuje Mikulec

NA DETI V ŠKÔLKE SPADLA ZO STROPU OMIETKA: Zasahujú tam hasiči - diskusné fórum čitateľov