Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. júla 2020

Na severe Slovenska hrozia povodne z prívalových dažďov, meteorológovia vydali výstrahyNa severe Slovenska hrozia povodne z prívalových dažďov, informuje o tom Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) ...Zdieľať
dazd 676x451 11.7.2020  - Na severe Slovenska hrozia povodne z prívalových dažďov, informuje o tom Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) na svojej webovej stránke. Meteorológovia preto vydali výstrahu prvého stupňa pre okresy Ilava, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Čadca, Námestovo a Tvrdošín.


Vzhľadom na očakávané prívalové zrážky pri búrkach predpokladáme prechodný výrazný lokálny vzostup vodných hladín, hlavne na malých tokoch, s možnosťou dosiahnutia a prekročenia vodných stavov zodpovedajúcich stupňom povodňovej aktivity,“ uvádza sa na stránke SHMÚ. Pre všetky zmienené okresy platí výstraha od soboty 14:40 až do odvolania.


Zdroj: Webnoviny.sk - Na severe Slovenska hrozia povodne z prívalových dažďov, meteorológovia vydali výstrahy © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Polícia obvinila z vraždy 55-ročného Petra, v rodinnom dome dobodal muža
<< predchádzajúci článok
Dobrovoľníci pokračujú v záchrane Katarínky, odkryjú nárožia kláštora

Na severe Slovenska hrozia povodne z prívalových dažďov, meteorológovia vydali výstrahy - diskusné fórum čitateľov