Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. septembra 2019

NEZODPOVEDNÉ: Žena s autom narazila do stromu a nafúkala 2,6 promileIlustračná snímka.Zdieľať
Ilustračná snímka. Foto: TASR KR PZ v Bratislave
Kežmarok 17. septembra (TASR) – Polícia obvinila 49-ročnú Kežmarčanku z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, nafúkať mala 2,6 promile. Krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová informovala, že prípadom, ktorý sa stal ešte v nedeľu (15. 9.) podvečer, sa zaoberá Okresný dopravný inšpektorát v Kežmarku.


„Kežmarčanka viedla osobné motorové vozidlo po Ulici Obrancov mieru v rodnom meste. Keďže sa dostatočne nevenovala vedeniu vozidla, v zákrute s ním prešla do protismeru, zišla mimo cesty a narazila do stromu,“ priblížila hovorkyňa. Po náraze s vozidlom z miesta dopravnej nehody odišla a auto zaparkovala pred jedným z obytných blokov.

Vodičku policajná hliadka zastavila a podrobila dychovej skúške, jej výsledok dosiahol hodnotu 1,25 miligramu alkoholu na liter vydychovaného vzduchu, čo je v prepočte 2,6 promile. „Opakovaná dychová skúška dopadla dokonca s výsledkom 1,44 miligramu alkoholu na liter vydychovaného vzduchu, čo sú až tri promile,“ upozornila hovorkyňa s tým, že Kežmarčanka je stíhaná na slobode.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
NAŽIVO: TK hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti
<< predchádzajúci článok
Program e-Školy pre budúcnosť vychováva mládež k zručnostiam v IT

NEZODPOVEDNÉ: Žena s autom narazila do stromu a nafúkala 2,6 promile - diskusné fórum čitateľov