Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

23. júna 2021

Niekoľkomesačný chlapček sa stratil v lese, po dvoch dňoch ho živého našiel televízny reportér (video)Iba 21-mesačné dieťa našli v stredu živé na dne rokliny v toskánskom lese po tom, ako tam strávilo ostatné dve noci. Chlapčeka našli s hrčou na hlave a niekoľkými škrabancami, ale inak v dobrom zdravotnom ...Zdieľať
gettyimages 1263201288 676x451 23.6.2021  - Iba 21-mesačné dieťa našli v stredu živé na dne rokliny v toskánskom lese po tom, ako tam strávilo ostatné dve noci. Chlapčeka našli s hrčou na hlave a niekoľkými škrabancami, ale inak v dobrom zdravotnom stave.


Nicola Tanturli sa v noci na pondelok vzdialil z domu v meste Palazzuolo sul Senio neďaleko Florencie, vzdialeného asi dva kilometre od spomenutej rokliny.

Prípadu sa okrem záchranárov a policajtov venoval aj reportér štátnej televízie RAI, ktorý napokon chlapca našiel, keď začul, ako sa z rokliny husto porastenej stromami a kríkmi ozýva detský plač.

„Zakričal som: ´Nicola´. Chcel som zistiť, či to môže byť dieťa. Započul som iba: ´mama´. Začal som tušiť, že by to mohol byť Nicola, a tak som zišiel do rokliny,“ prezradil reportér Giuseppe Di Tommaso.
 Zdroj: Webnoviny.sk - Niekoľkomesačný chlapček sa stratil v lese, po dvoch dňoch ho živého našiel televízny reportér (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Progresívne Slovensko žiada Matovičovo odstúpenie. Mal by nahradiť škodu, ktorá vznikla nákupom Sputnika V
<< predchádzajúci článok
Polícia rozdávala pokuty za nedodržiavanie pandemických opatrení, Slovákov odľahčila o stovky eur

Niekoľkomesačný chlapček sa stratil v lese, po dvoch dňoch ho živého našiel televízny reportér (video) - diskusné fórum čitateľov