25. augusta 2012

Novak Djokovič vyhral súťaž Bonus Challenge US Open Series

Srbský tenista Novak Djokovič sa stal víťazom bodovacej súťaže Bonus Challenge v rámci okruhu zámorských letných turnajov na tvrdom povrchu Emirates Airline US Open Series 2012. Rozhodla o ...

del potro vybojoval na olympiade bronz NEW YORK 25. augusta (WEBNOVINY) - Srbský tenista Novak Djokovič sa stal víťazom bodovacej súťaže Bonus Challenge v rámci okruhu zámorských letných turnajov na tvrdom povrchu Emirates Airline US Open Series 2012.

Rozhodla o tom piatková prehra Američana Sama Querreyho v semifinále vo Winstone-Saleme. Querreyho ešte môže vytlačiť z druhej priečky na tretiu krajan John Isner, ak v sobotu zdolá Čecha Tomáša Berdycha vo finále v spomenutom Winstone-Saleme.

Zverenec Mariána Vajdu Djokovič získa bonus 1 milión USD, ak na newyorských grandslamových US Open obháji titul.

Ako je známe, medzi ženami skončila na prvej priečke Češka Petra Kvitová pred Číňankou Na Li a Dominikou Cibulkovou. O bonusy na medzinárodných otvorených majstrovstvách Spojených štátov amerických si prilepšia prví traja muži aj ženy v bodovaní.