Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. októbra 2018

Video: OBROVSKÝ HAZARD: Kamionista jazdil na diaľnici opitý a v protismerePolicajti 55-ročnému Alexandrovi M. z okresu Bardejov na mieste odobrali vodičský preukaz a odviedli ho do cely policajného zaistenia.Zdieľať

Kamionista v protismere na D1. Foto: Reprofoto PZ SR

Ilustračná snímka. Foto: TASR/Štefan Puškáš

 
Bratislava 11. októbra  - Uplynulú stredu vo večerných hodinách jazdil po diaľnici D1 kamión v protismere. Policajti, ktorých na to upozornila verejnosť, zabránili, aby vodič pokračoval v jazde a zadržali ho. Ukázalo sa, že bol pod vplyvom alkoholu. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Veronika Slamková.


Polícia pri preverovaní podnetu od občanov spozorovala kamión na úrovni zjazdu na Domkársku ulicu. Na výzvu na zastavenie nereagoval. "Policajti kamión predbehli a služobným motorovým vozidlom zablokovali, aby mu zabránili v pokračovaní v jazde. Následne bol vodič podrobený vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu. Počas nej mu bola nameraná hodnota 1,9 promile alkoholu," opísala Slamková.

Policajti 55-ročnému Alexandrovi M. z okresu Bardejov na mieste odobrali vodičský preukaz a odviedli ho do cely policajného zaistenia. "V prípade preukázania viny hrozí obvinenému trest odňatia slobody na dva roky až päť rokov," doplnila Slamková.

 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na autosalóne v Nitre predstavuje 30 značiek 45 noviniek
<< predchádzajúci článok
V obci Vištuk začal vyrastať stredoškolský kampus

Video: OBROVSKÝ HAZARD: Kamionista jazdil na diaľnici opitý a v protismere - diskusné fórum čitateľov