Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

02. júla 2020

Ozbrojení muži prepadli centrum pre liečbu drogových závislostí, zabili 24 ľudíCentrum pre liečbu drogových závislostí v mexickom meste Irapuato v štáte Guanajuato prepadli ozbrojení muži a zabili 24 ľudí. Najmenej ďalších sedem osôb utrpelo zranenia, medzi nimi sú aj traja vo vážnom ...Zdieľať
aptopix_mexico_violence_99849 844b2e2bddc845639b34d16082b20a0e 676x431 2.7.2020 (Webnoviny.sk) - Centrum pre liečbu drogových závislostí v mexickom meste Irapuato v štáte Guanajuato prepadli ozbrojení muži a zabili 24 ľudí. Najmenej ďalších sedem osôb utrpelo zranenia, medzi nimi sú aj traja vo vážnom stave.


Je to už druhý útok na liečebné zariadenie v meste počas uplynulého mesiaca a zároveň jeden z najkrvavejších incidentov tento rok. Predchádzajúci útok v inom zariadení si vyžiadal desať mŕtvych. Motív zatiaľ nie je známy, no gangy často útočia na centrá v domnienke, že sa v nich nachádzajú členovia znepriatelených skupín.

Miestna polícia uviedla, že počas najnovšieho prípadu niekoľko ozbrojencov vniklo do budovy, kde prikázali ľuďom ľahnúť si na zem a začali do nich strieľať.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ozbrojení muži prepadli centrum pre liečbu drogových závislostí, zabili 24 ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Žilinský kraj potrápil prívalový dážď, hasiči zasahovali na viacerých miestach (foto)
<< predchádzajúci článok
Silný zosuv pôdy neprežilo viac ako 160 ľudí, viacero je nezvestných (video)

Ozbrojení muži prepadli centrum pre liečbu drogových závislostí, zabili 24 ľudí - diskusné fórum čitateľov