Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. januára 2018

Polícia pátra po 37-ročnom Jánovi Rybárovi z KošícPolícia pátra po 37-ročnom Jánovi Rybárovi z Košíc, trvale bytom ulica Blatná, Košice-Západ, na ktorého vydal Okresný súd v Trenčíne príkaz na zatknutie pre trestný čin ublíženia na zdraví.Zdieľať
Polícia pátra po 37-ročnom Jánovi Rybárovi z Košíc, trvale bytom ulica Blatná, Košice-Západ, na ktorého vydal Okresný súd v Trenčíne príkaz na zatknutie pre trestný čin ublíženia na zdraví. Foto: TASR/KR PZ Košice
Košice 3. januára (TASR) - Polícia pátra po 37-ročnom Jánovi Rybárovi z Košíc, trvale bytom ulica Blatná, Košice-Západ, na ktorého vydal Okresný súd v Trenčíne príkaz na zatknutie pre trestný čin ublíženia na zdraví. TASR o tom v stredu informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Mésarová.


"Hľadaný sa v mieste svojho bydliska dlhodobo nezdržiava a nie je možné ho zabezpečiť k úkonom v trestnom konaní a v súčasnej dobe miesto jeho pobytu nie je známe," uviedla Mésarová.

Akékoľvek informácie k hľadanej osobe alebo jej výskyt môžu občania oznámiť na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru SR alebo na bezplatnom telefónnom čísle 158.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Palestínska vláda požiadala Izrael o obnovenie elektriny do pásma Gazy
<< predchádzajúci článok
Lučenec chce pokračovať v budovaní kontajnerových stanovíšť

Polícia pátra po 37-ročnom Jánovi Rybárovi z Košíc - diskusné fórum čitateľov