Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. augusta 2020

Polícia pátra po mužovi, ktorý so zbraňou v ruke lúpil v nitrianskej banke (foto)Policajti pátrajú po mužovi, ktorý večer 17. júla so zbraňou v ruke lúpil v banke v nitrianskom obchodnom centre. Ako informovala nitrianska krajská polícia, muž s krátkou guľovou zbraňou v ruke prešiel za ...Zdieľať
prepad banky nitra 676x382 6.8.2020 (Webnoviny.sk) - Policajti pátrajú po mužovi, ktorý večer 17. júla so zbraňou v ruke lúpil v banke v nitrianskom obchodnom centre. Ako informovala nitrianska krajská polícia, muž s krátkou guľovou zbraňou v ruke prešiel za pult a zamieril priamo k pokladni.


Pokladníčke poklepal hlavňou zbrane po ramene a ukázal smerom k pokladni so slovami „Allah akbar“. Žena pokladňu otvorila, pričom bola neustále upozorňovaná podozrivým. Do červenej igelitovej tašky si on následne vložil viac ako 3 800 eur.

V súvislosti s objasňovaním tohto činu pátra polícia po totožnosti muža z kamerových záznamov. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri pátraní, je možné oznámiť na linke 158, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na facebookovej stránke polície.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Polícia pátra po mužovi, ktorý so zbraňou v ruke lúpil v nitrianskej banke (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Koronavírus: Pribudlo až 63 prípadov nákazy koronavírusom, ale pribudlo aj 47 vyliečených
<< predchádzajúci článok
Zamestnávatelia dostali od štátu „prvú pomoc“, ministerstvo im vyplatilo skoro päťsto miliónov eur

Polícia pátra po mužovi, ktorý so zbraňou v ruke lúpil v nitrianskej banke (foto) - diskusné fórum čitateľov