Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

07. decembra 2021

Polícia zasahovala v súvislosti s podvodom pri vyplácaní pandemickej pomoci, mohlo by ísť organizovanú skupinuPolícia v utorok ráno zasahovala v súvislosti s podvodom pri vyplácaní pandemickej pomoci. V relácii Analýzy Na hrane to povedal dočasný prezident Policajného zboru Štefan Hamran. Polícia pri ...Zdieľať
7.12.2021 (Webnoviny.sk) - Polícia v utorok ráno zasahovala v súvislosti s podvodom pri vyplácaní pandemickej pomoci. V relácii Analýzy Na hrane to povedal dočasný prezident Policajného zboru Štefan Hamran.


Polícia pri zásahu zadržala štyri osoby a policajný šéf nevylúčil, že budú zadržané aj ďalšie.

Zároveň potvrdil, že v prípade sú indície, že za zneužívaním pandemickej pomoci môže byť aj organizovaná skupina vplyvných ľudí.

Investigatívne centrum Jána Kuciaka 21. októbra informovalo, že milióny eur z pandemickej prvej pomoci poslalo Slovensko schránkovým firmám. Celkovo mohlo ísť o 24 miliónov eur z verejných peňazí.

Minister práce a sociálnych vecí Milan Krajniak (Sme rodina) následne informoval, že zo zneužívania prostriedkov určených na udržanie pracovných miest sú podozriví štyria úradníci, ktorí boli prepustení, na úrade práce v Pezinku už nepracujú.


Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia zasahovala v súvislosti s podvodom pri vyplácaní pandemickej pomoci, mohlo by ísť organizovanú skupinu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na letisku v Paríži zatkli muža podozrivého z vraždy saudskoarabského novinára Džamála Chášakdžího
<< predchádzajúci článok
Pre neodôvodnené vymazanie z obchodného registra sa na ministerstvo spravodlivosti obrátilo asi 150 firiem

Polícia zasahovala v súvislosti s podvodom pri vyplácaní pandemickej pomoci, mohlo by ísť organizovanú skupinu - diskusné fórum čitateľov