Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. novembra 2019

Polícia žiada verejnosť, aby pomohla nájsť nezvestného študentaPolícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 20-ročnom Michalovi Stachovi z Prešova.Zdieľať
Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 20-ročnom Michalovi Stachovi z Prešova. Foto: TASR - KR PZ v Bratislave
Bratislava 21. novembra (TASR) - Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 20-ročnom Michalovi Stachovi z Prešova, ktorý študuje v Bratislave. Posledná informácia o ňom je zo stredy (20. 11.), keď bol behať v hlavnom meste popri brehu Dunaja, odvtedy sa neozval a nie je o ňom žiadna správa.


"Nezvestný je 180 centimetrov (cm) vysoký, štíhlej postavy, má krátke vlasy svetlohnedej farby ostrihané na dĺžku približne dva cm,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Lucia Mihalíková.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k nájdeniu nezvestného muža, možno oznámiť na bezplatné číslo polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. Kontaktovať možno aj oficiálnu stránku PZ na Facebooku formou súkromnej správy.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
DOD v Nitre poskytol informácie o službách obetiam trestných činov
<< predchádzajúci článok
Netanjahu odmietol žalobu a zaútočil na politických protivníkov

Polícia žiada verejnosť, aby pomohla nájsť nezvestného študenta - diskusné fórum čitateľov