30. júna 2006

Pre Slovensko na SP vo vodnom zjazde iba jeden bronz

Slovenskí reprezentanti vo vodnom zjazde vybojovali na pretekoch 3. kola Svetového pohára v rakúskom Loferi v dvojkolovom šprinte iba jedinú medailu. Postarali sa o ňu v C2 Ján Šutek so Štefanom Gregom, ktorí ...

LOFER 30. júna (SITA) - Slovenskí reprezentanti vo vodnom zjazde vybojovali na pretekoch 3. kola Svetového pohára v rakúskom Loferi v dvojkolovom šprinte iba jedinú medailu. Postarali sa o ňu v C2 Ján Šutek so Štefanom Gregom, ktorí skončili tretí. V tej istej kategórii obsadili Vladimír Vala s Jaroslavom Slučikom štvrtú priečku a v desiatke najlepších ešte skončila Danka Beňušová, ktorej medzi kajakárkami patrila 5. pozícia. V sobotu preteky v Loferi pokračujú 4. kolom.