Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

18. októbra 2021

Pre vstup do San Marína platia podmienky ako pre príchod do Talianska, na povinné rúška však zabudniteVstup do San Marína je okrem tamojšieho zákona o vstupe a pobyte cudzincov podmienený aj možnosťou vstupu do Talianska. Všetci cestujúci do San Marína sa musia preukázať negatívnym PCR testom nie starším ...Zdieľať
gettyimages 461058875 676x451 18.10.2021 (Webnoviny.sk) - Vstup do San Marína je okrem tamojšieho zákona o vstupe a pobyte cudzincov podmienený aj možnosťou vstupu do Talianska. Všetci cestujúci do San Marína sa musia preukázať negatívnym PCR testom nie starším ako 48 hodín alebo potvrdením o očkovaní proti ochoreniu COVID-19. Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR o tom informuje na svojej webovej stránke.


Vstup do krajiny bude umožnený aj tým, ktorí sa preukážu testom na dostatočné množstvo protilátok. Ich hodnota musí presahovať 50 a potvrdenie musí byť vystavené s dátumom po 1. apríli 2021 a najskôr 40 dní po podaní prvej dávky vakcíny. Vstup je možný aj držiteľom dokladu o prekonaní ochorenia v priebehu posledných šiestich mesiacoch.

Rúška v San Maríne nie sú povinné ani vo vonkajších, ani vo vnútorných priestoroch, ich používanie je však odporúčané.


Zdroj: Webnoviny.sk - Pre vstup do San Marína platia podmienky ako pre príchod do Talianska, na povinné rúška však zabudnite © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vystrčil dostal od riaditeľa nemocnice odpoveď o zdravotnom stave Zemana, verejne vystúpi hovorca prezidenta
<< predchádzajúci článok
Kontrolóri si posvietili na elektronické registračné pokladnice, rozdali pokuty za tisíce eur

Pre vstup do San Marína platia podmienky ako pre príchod do Talianska, na povinné rúška však zabudnite - diskusné fórum čitateľov