20. februára 2014
Program slovenských športovcov - piatok 21. februára
13.45 h
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom žien - 1. kolo - Roza Chutor, Červená Poľana (Jana Gantnerová ml., Barbara Kantorová, Barbora Lukáčová, Petra Vlhová)
15.30 h
BIATLON: štafeta žien na 4x6 km - Komplex Laura, Červená Poľana (Paulína Fialková, Jana Gereková, Martina Chrapánová, Terézia Poliaková)
17.15 h
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom žien - 2. kolo - Roza Chutor, Červená Poľana
Viac správ z olympiády si môžete pozrieť ----------> TU
Program finálových disciplín - piatok 21. februára
11.39 h
AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Finále skikrosu žien - Park extrémnych športov Roza Chutor, Červená Poľana
14.30 h
CURLING: Finále turnaja mužov - Curlingové centrum Ľadová kocka, Soči
15.30 h
BIATLON: Štafeta žien na 4x6 km - Komplex Laura, Červená Poľana
17.15 h
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom žien - 2. kolo - Roza Chutor, Červená Poľana
18.43 h
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: finále mužov na 500 m - Korčuliarsky palác Ľadovec, Soči
18.53 h
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: finále žien na 1000 m - Korčuliarsky palác Ľadovec, Soči
19.18 h
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: finále štafiet mužov na 5000 m - Korčuliarsky palác Ľadovec, Soči
Program a výsledky hokejového turnaja na ZOH v Soči nájdete ----> v tomto článku.
Obrazom: Trinásty deň na olympiáde v Soči
Piatok 21. februára (7 finálových disciplín)
8.45 h
AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: kvalifikácia skikrosu žien - Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
9.30 h
CURLING: zápas o 3. miesto turnaja mužov - Curlingové centrum Ľadová kocka, Soči
10.30 h
AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: osemfinále skikrosu žien - Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.05 h
AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: štvrťfinále skikrosu žien - Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.25 h
AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: semifinále skikrosu žien - Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.39 h
AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: finále skikrosu žien - Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
13.00 h
HOKEJ - MUŽI: 1. semifinálový zápas - Švédsko - Fínsko - Ľadový palác Boľšoj, Soči
13.45 h
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom žien - 1. kolo - Roza Chutor, Červená Poľana
14.30 h
CURLING: finále turnaja mužov - Curlingové centrum Ľadová kocka, Soči
14.30 h
RÝCHLOKORČUĽOVANIE: štvrťfinále stíhacích pretekov mužských družstiev - Adler aréna, Soči
15.23 h
RÝCHLOKORČUĽOVANIE: štvrťfinále stíhacích pretekov ženských družstiev - Adler aréna, Soči
15.30 h
BIATLON: štafeta žien na 4x6 km - Komplex Laura, Červená Poľana
16.13 h
RÝCHLOKORČUĽOVANIE: semifinále stíhacích pretekov mužských družstiev - Adler aréna, Soči
17.15 h
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom žien - 2. kolo - Roza Chutor, Červená Poľana
17.30 h
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: štvrťfinále mužov na 500 m - Korčuliarsky palác Ľadovec, Soči
17.44 h
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: štvrťfinále žien na 1000 m - Korčuliarsky palác Ľadovec, Soči
18.00 h
HOKEJ - MUŽI: 2. semifinálový zápas - USA - Kanada - Ľadový palác Boľšoj, Soči
18.13 h
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: semifinále mužov na 500 m - Korčuliarsky palác Ľadovec,
18.21 h
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: semifinále žien na 1000 m - Korčuliarsky palác Ľadovec, Soči
18.43 h
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: finále mužov na 500 m - Korčuliarsky palác Ľadovec, Soči
18.53 h
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: finále žien na 1000 m - Korčuliarsky palác Ľadovec, Soči
19.18 h
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: finále štafiet mužov na 5000 m - Korčuliarsky palác Ľadovec, Soči