10. januára 2019

Real Madrid zdolal v prvom osemfinále Kráľovského pohára Leganes

Ilustračná snímka.

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP
Madrid 10. januára (TASR) - Futbalisti Realu Madrid sú jednou nohou vo štvrťfinále španielskeho Kráľovského pohára. V stredajšom prvom osemfinálovom súboji na San Bernabeu zdolali Leganes 3:0.

Real je tak na najlepšej ceste oplatiť súperovi vlaňajšie senzačné vyradenie vo štvrťfinále národného pohára. "Biely balet" poslal v 44. minúte do vedenia svojím jubilejným stým gólom v profesionálnej kariére kapitán Sergio Ramos, po prestávke zvýšili domáci náskok zásluhou Lucasa Vazqueza a Viniciusa Juniora. Tréner Realu Santiago Solari nechal odpočívať niekoľko opôr vrátane Luku Modriča, ktorý odsledoval zápas zo striedačky.