Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

12. mája 2021

Rock’n’rollovú sieň slávy obohatia ďalšie mená, pribudne do nej Jay-Z, Tina Turner či Foo FightersDo Rock'n'rollovej siene slávy tento rok uvedú rappera Jay-Z, Foo Fighters, The Go-Go's, Tinu Turner, Carole King a Todda Rundgrena. Prvým trom menovaným ...Zdieľať
tina turner 676x493 12.5.2021 (Webnoviny.sk) - Do Rock'n'rollovej siene slávy tento rok uvedú rappera Jay-Z, Foo Fighters, The Go-Go's, Tinu Turner, Carole King a Todda Rundgrena. Prvým trom menovaným sa to pritom podarilo na prvý pokus.


Nových členov do siene slávy uvedú počas októbrového ceremoniálu v Clevelande. Okrem nich si na podujatí uctia aj LL Cool J-a, Billyho Prestona a Randyho Rhoadsa, ktorým udelia ceny za hudobnú výnimočnosť, a za prínos ocenia Kraftwerk, Gila Scotta Herona a Charleyho Pattona. Bývalý manažér, vlastník nahrávacej spoločnosti a organizátor koncertov Clarence Avant dostane cenu Ahmeta Erteguna.

Už 36. ročník podujatia sa bude konať 30. októbra v Rocket Mortgage Fieldhouse. Ceremoniál naživo odvysiela SiriusXM a neskôr aj televízia HBO.


Zdroj: Webnoviny.sk - Rock’n’rollovú sieň slávy obohatia ďalšie mená, pribudne do nej Jay-Z, Tina Turner či Foo Fighters © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bojnický zámok: Noc múzeí a galérií 2021 (aj) online
<< predchádzajúci článok
Séria Agent Gabriel Allon a napínavá Špiónka

Rock’n’rollovú sieň slávy obohatia ďalšie mená, pribudne do nej Jay-Z, Tina Turner či Foo Fighters - diskusné fórum čitateľov