24hod.sk    Šport

29. októbra 2007

Ružomberok v I. lige s druhou kontumáciou, hrozí mu vylúčenie



Hokejisti HK Spišská Nová Ves vyhrali minulotýždňový piatkový zápas 15. kola I. ligy nad HK 21 SM Ružomberok kontumačne 5:0. Rozhodla o tom na svojom pondelňajšom zasadnutí správna rada ...



Zdieľať

BRATISLAVA 29. októbra (WEBNOVINY) - Hokejisti HK Spišská Nová Ves vyhrali minulotýždňový piatkový zápas 15. kola I. ligy nad HK 21 SM Ružomberok kontumačne 5:0. Rozhodla o tom na svojom pondelňajšom zasadnutí správna rada Združenia oddielov a klubov I. hokejovej ligy SR, ktorá zároveň priznala Spišiakom 3 body. Ružomberok v piatok na zápas na Spiš nepricestoval pre nízky počet hráčov, ktorí boli na duel k dispozícii. "Prípad sme posunuli na doriešenie disciplinárnej komisii Slovenského zväzu ľadového hokeja, Ružomberku hrozí pokuta až do výšky 40-tisíc korún. Finančné sankcie nám však problém nevyriešia. Ružomberok nenastúpil už na druhý zápas, predtým nehral v Trebišove. Ak by jeho hráči nevykorčuľovali na ľad aj tretíkrát, museli by sme klub vylúčiť zo súťaže a vznikol by nám problém. Narušilo by to regulárnosť ligy. Už teraz sa musíme na túto situáciu pripravovať," informoval agentúru SITA prezident ZOK I. HL Jozef Rusnák.

SITA


   Tlač    Pošli

https://www.24hod.sk/ruzomberok-v-i-lige-s-druhou-kontumaciou-hrozi-mu-vylucenie-cl42429.html