24hod.sk    Gala

15. apríla 2018

Sacha Baron Cohen si zahrá v limitovanej sérii The Spy ako známy izraelský špiónAnglický komik a herec Sacha Baron Cohen si zahrá v limitovanej sérii The Spy. V šesťdielnom projekte, ktorý ponúknu streamovacia spoločnosť Netflix a francúzska ...Zdieľať
sacha baron cohen 676x451 BRATISLAVA 15. apríla (WebNoviny.sk) - Anglický komik a herec Sacha Baron Cohen si zahrá v limitovanej sérii The Spy. V šesťdielnom projekte, ktorý ponúknu streamovacia spoločnosť Netflix a francúzska televízia OCS, sa predstaví ako známy izraelský špión Eli Cohen.


Odporúčame:
Zomrel Miloš Forman, na konte mal dva Oscary za réžiu

Eli Cohen pôsobil na začiatku 60. rokov v utajení v sýrskom Damasku. Postupne sa mu podarilo vypracovať medzi tamojšiu vysokú spoločnosť a dostať sa do politiky. V roku 1965 ho ale odhalili, odsúdili na smrť a verejne popravili obesením. Informácie, ktoré nazhromaždil, však údajne dopomohli Izraelu k víťazstvu v takzvanej šesťdňovej vojne a v krajine ho dodnes považujú za národného hrdinu.

The Spy vznikne pod režisérskou a scenáristickou taktovkou Gideona Raffa. O jeho produkciu sa postarajú Alain Goldman a spoločnosť Légende Films.

Sacha Baron CohenInformácie pochádzajú z webstránky deadline.com a archívu agentúry SITA.


Zdroj: Webnoviny.sk - Sacha Baron Cohen si zahrá v limitovanej sérii The Spy ako známy izraelský špión © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/sacha-baron-cohen-si-zahra-v-limitovanej-serii-the-spy-ako-znamy-izraelsky-spion-cl580120.html