24hod.sk    Zaujímavosti

06. augusta 2018

Seniori ušli z opatrovateľského zariadenia, polícia našla dvojicu na metalovom festivaleZ opatrovateľského zariadenia v Nemecku v piatok ušli dvaja starší muži na hudobný festival. Informuje o tom Deutsche Welle s tým, že zamestnanci domova pre seniorov zalarmovali políciu, keď ...Zdieľať
 Seniori ušli z opatrovateľského zariadenia, polícia našla dvojicu na metalovom festivale

BRATISLAVA 6. augusta  - Z opatrovateľského zariadenia v Nemecku v piatok ušli dvaja starší muži na hudobný festival. Informuje o tom Deutsche Welle s tým, že zamestnanci domova pre seniorov zalarmovali políciu, keď zistili, že dvojica zmizla.


Muži zákona ich našli asi o tretej ráno na metalovom festivale Wacken Open Air a podľa hovorkyne polície Merle Neufeld boli dezorientovaní.Zo štvordňového podujatia, ktoré sa konalo od 2. do 4. augusta, sa im však veľmi nechcelo, takže ich napokon musela naspäť do zariadenia eskortovať polícia s pomocou taxíka a hliadkového vozidla. "Na metalovom festivale sa im zjavne páčilo," skonštatovala policajná hovorkyňa pre Norddeutscher Rundfunk.

Dvadsiaty deviaty ročník legendárneho Wacken Open Air bol vypredaný a organizátori očakávali účasť asi 75-tisíc ľudí. Na podujatí sa predstavili napríklad Judas Priest, Hatebreed, Danzig, In Flames, Arch Enemy, In Extremo, Eskimo Callboy alebo Running Wild.


Zdroj: Webnoviny.sk - Seniori ušli z opatrovateľského zariadenia, polícia našla dvojicu na metalovom festivale © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.


   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/seniori-usli-z-opatrovatelskeho-zariadenia-policia-nasla-dvojicu-na-metalovom-festivale-cl606841.html