24hod.sk    Gala

14. novembra 2005

Sex s Brožovou stál jej exmilenca Petra Kovarčíka 14 miliónov!Exmilenec Kateřiny Brožovej: Bol to najdrahší sex môjho životaZdieľať
Herečka Kateřina Brožová (37) sa počas vzťahu s exmilencom Petrom Kovarčíkom (50) nemala vôbec tak zle, ako tvrdí! „Môžem ukázať doklady, že odo mňa počas dvoch rokov dostala 14 miliónov korún! Z toho   10 700 000 z môjho súkromného konta. Bol to najdrahší escort servis na svete!“ priznal exkluzívne Blesku Kovarčík.
„To, že proti mne rozbehla rozsiahlu mediálnu kampaň, ma neprekvapilo. Vyhrážala sa mi, že keď jej nedám peniaze, zničí mňa i moju rodinu. A mám na to dôkazy,“ zveril sa Kovarčík. „Počas nášho vzťahu mala Katka dve zásadné podmienky. Aby som sa rozviedol a aby som jej posielal miliónové sumy na jej konto. To som tiež raz urobil, mám uložené potvrdenie. Nebolo to za prácu, ale len tak.“ Okrem takmer 11 miliónov dostala Brožová vraj ďalšie tri milióny z firemného účtu za akcie, ktoré jej Kovarčíkova firma sprostredkovala. Naposledy to bolo vystúpenie na Žofíne 18. októbra za 240 000 korún.
„Do Kateřiny som bol naozaj veľmi zamilovaný a už som vážne hovoril s manželkou o rozvode. Zišli sme sa kvôli tomu vlani 26. decembra. Teraz som však rád, že to nedospelo ďalej. U Kateřiny by som nemal žiadnu istotu. Veď s jedným zo šéfov Škodovky si začala v čase, keď sme boli ešte spolu,“ rekapituluje Kovarčík. „Myslím si, že je chorá a trpí niečím podobným ako kedysi Miloš Kopecký. Je to človek dvoch tvárí. Namiesto toho, aby išla k lekárovi, ako jej odporúčal i jej bývalý manžel Zdeněk Toman, ordinuje si lieky sama. Každý večer do seba hodí dva alebo tri stilnoxy. Keďže jej už nezaberajú, budí sa okolo tretej ráno a píše mi šialené esemesky. Napríklad o tom, že práve komunikuje s Bohom.
„Kovarčík je zločinec a podvodník, ktorý do Českej republiky nepatrí. Je to klamár a fabulátor, ktorý sa svojimi výmyslami snaží byť zaujímavý. A každý, kto ho pozná, to o ňom vie. Vie, že bezo mňa by tu skončil, a tak sa mi sprosto mstí,“ reagovala Brožová.
Kovarčík napriek tomu tvrdí, že by Brožovej v prípade, ak by sa začala liečiť, rád pomohol. Vraj by stačilo, keby ho o to požiadala. Obaja sa spoločne zídu 21. novembra v Prahe, kde sa bude krstiť cédečko, ktoré Brožová nahrala s Felixom Slováčkom a Kovarčík ho financoval. „Vyšlo to na viac než milión a určite na ňom nezarobím,“ ukončil Kovarčík výpočet peňazí, ktoré zatiaľ do Brožovej investoval.
„Pomohol mi finančne s novým domom, ale to je už dávno vyrovnané. Dokážem sa o seba a svoje dieťa postarať sama. Keď s nami žil, ťahala som domácnosť ja. A keď som ho náhodou poprosila, aby kúpil ovocie, hneď som sa dozvedela, koľko stojí. Domácnosť, nákupy, dieťa, moja profesia, moja matka - to všetko bolo a je na mne. Keď mi bolo zle a bola som chorá, vždy zmizol a radšej pozýval do centra Prahy modelky na večere.“ Bol vraj len samé sľuby, nič z nich nedodržal a tajne pil. „Tri roky tohto prazvláštneho vzťahu stači- li, je ko- niec,“ vyhlasuje Brožová.

 

 

„Kateřine som dal 14 miliónov,“ tvrdí Peter Kovarčík.

 

 

 


   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/sex-s-brozovou-stal-jej-exmilenca-petra-kovarcika-14-milionov-cl4614.html