Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

04. júla 2020

Siedmim hokejistom zastavili činnosť, priznali sa k zmanipulovaniu duelu v bieloruskej ligeNa základe vyšetrovania prípadu ovplyvňovania výsledkov stretnutí v Bielorusku pozastavili činnosť siedmim hokejistom pôsobiacim v tamojšej najvyššej súťaži. Piati Bielorusi a dvaja Rusi sa ...Zdieľať
dynamo 676x340 4.7.2020 (Webnoviny.sk) - Na základe vyšetrovania prípadu ovplyvňovania výsledkov stretnutí v Bielorusku pozastavili činnosť siedmim hokejistom pôsobiacim v tamojšej najvyššej súťaži.


Piati Bielorusi a dvaja Rusi sa priznali, že dostali vyplatenú bližšie nešpecifikovanú finančnú čiastku za to, že vlani v novembri pomohli ovplyvniť výsledok stretnutia.

"Každý z týchto hráčov počas vyšetrovania pripustil, že súhlasil s peňažnou odmenou výmenou za nezákonné ovplyvnenie výsledku zápasu," uviedol vo vyhlásení riadiaci orgán súťaže.

Tento prípad sa týka duelu, v ktorom Dynamo Molodečno podľahlo Mogiľovu 5:6. Spomenutí siedmi hráči nesmú zasiahnuť do žiadnej súťaže organizovanej Medzinárodnou hokejovou federáciou (IIHF) alebo jej členskými asociáciami.


Zdroj: Webnoviny.sk - Siedmim hokejistom zastavili činnosť, priznali sa k zmanipulovaniu duelu v bieloruskej lige © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pre koronavírus znížilo Humenné dotácie na podporu športu v meste o 20 percent
<< predchádzajúci článok
Dobré správy pred štartom sezóny F1, testy na koronavírus neodhalili žiadny pozitívny prípad

Siedmim hokejistom zastavili činnosť, priznali sa k zmanipulovaniu duelu v bieloruskej lige - diskusné fórum čitateľov