24hod.sk    Gala

15. júna 2007

Slovenka Kristína Almanová očarila LagerfeldaVíťazka vlaňajšieho ročníka modelingovej súťaže Face of Marylin Agency, 16-ročná Slovenka Kristína Almanová očarila pred pár dňami známeho módneho návrhára Karla Lagerfelda.Zdieľať
       Guru módneho sveta ju chcel osobne spoznať na základe jedinej fotografie. A zapôsobila na neho natoľko, že nadchádzajúci rok bude jednou z trojice dievčat, ktoré budú otvárať všetky prehliadky legendárnej značky Chanel v New Yorku, Miláne i Paríži.      

      Almanovej sa očividne darí a v jej šľapajach môže pokračovať aj ďalšia víťazka tejto modelingovej súťaže, ktorej meno bude známe najbližšiu sobotu. Finále tretieho ročníka sa bude konať v  bratislavskom hoteli Danube.
      Porota tohtoročnej FACE of Marilyn Agency bude rôznorodá ako móda sama. Z ôsmich finalistiek, ktoré vzišli zo semifinálových kastingov, budú agenti Marylin Agency z Paríža, New Yorku, Milána a Londýna, ale i slovenská tenistka Janette Husárová hľadať novú slovenskú Lindu Nývltovú či Kristínu Chrastekovú. Chýbať nebude už spomínaná topmodelka Nývltová, ktorá vlani na FACE of Marilyn Agency 2006 mala moderátorskú premiéru po boku moderátora a svojho životného partnera Mateja Cifru alias Sajfu. Tomu svet modelingu zjavne učaroval a bez váhania prijal ponuku na moderovanie nadchádzajúceho ročníka.
      Ďalšia zo slovenských topmodeliek Kristína Chrasteková pricestuje na FACE of Marilyn Agency síce v úlohe ostrieľanej modelky, avšak dievčatá už bude posudzovať okom fotografky. Na nedávnom Fashion Week v Paríži mimoriadne zaujal jej fotografický talent, ktorý jej vyniesol cenu najlepšieho fotografa - nováčika v módnom svete. Ďalším porotcom - fotografom bude tiež žena, úspešná slovenská módna fotografka Petra Ficová. Čestným prezidentom súťaže bude uznávaný newyorský hotelier slovenského pôvodu Henry Kallan.

(TASR)


   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/slovenka-kristina-almanova-ocarila-lagerfelda-cl33178.html