Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

24. februára 2021

Slovinskí policajti objavili v kamióne migrantov z Iraku, boli dehydratovaní a niektorí strácali vedomiePolícia v Slovinsku objavila na tajnom mieste v kamióne trinásť migrantov z Iraku. Migranti vrátane dvoch detí vo veku ...Zdieľať
greece_turkey_migrants_82775 36c7d26c7798444cbb3cd88f6e013f8c 676x476 24.2.2021 (Webnoviny.sk) - Polícia v Slovinsku objavila na tajnom mieste v kamióne trinásť migrantov z Iraku. Migranti vrátane dvoch detí vo veku šesť a jedenásť rokov boli dehydratovaní, niektorí strácali vedomie.


Záchranári im priamo na mieste poskytli prvú pomoc, dvoch ľudí vzali do neďalekej nemocnice. Polícia zadržala bosnianskeho vodiča a ďalšiu osobu, ktorá sa tiež nachádzala vo vozidle.

Slovinská polícia zadržala kamión s migrantmi na chorvátskej hranici. Iračania do krajiny prichádzali z Bosny, na ceste strávili niekoľko hodín. Vozidlo bolo podľa polície registrované v Bosne.


Zdroj: Webnoviny.sk - Slovinskí policajti objavili v kamióne migrantov z Iraku, boli dehydratovaní a niektorí strácali vedomie © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Opýtal som sa ho, či je to zlý vtip, reagoval Matovič na návrh Sulíka
<< predchádzajúci článok
Odmietnutie očkovania by nemalo byť sankciované, myslí si ombudsmanka Patakyová

Slovinskí policajti objavili v kamióne migrantov z Iraku, boli dehydratovaní a niektorí strácali vedomie - diskusné fórum čitateľov