Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

01. februára 2023

Smer sa pred zahraničnými diplomatmi posťažoval na stav demokracie na Slovensku a likvidáciu politickej opozícieNa pozvanie podpredsedu NR SR Juraja Blanára (Smer-SD) a za účasti Róberta Fica (Smer-SD) aZdieľať
3j2a7993 676x451 1.2.2023 (Webnoviny.sk) - Na pozvanie podpredsedu NR SR Juraja Blanára (Smer-SD) a za účasti Róberta Fica (Smer-SD) a Mariána Kéryho (Smer-SD) sa v stredu uskutočnilo pracovné stretnutie s veľvyslancami členských štátov Európskej únie, Spojených štátov amerických a Veľkej Británie. Informoval o tom tlačový odbor strany Smer-SD.


„Takmer tridsiatku diplomatov sme informovali o aktuálnej situácii na Slovensku, kde je spochybňovaný základný pilier demokracie, a tou je úloha opozície v demokratickom systéme,“ povedal Blanár.

Podľa Fica je potrebné, aby sa aj na tejto platforme informovali partneri v zahraničí, ako je ohýbaná demokracia a právny štát na Slovensku.

Delegácia Smer-SD diplomatom odovzdala písomnú informáciu, ktorá obsahuje dôkazy a relevantné podklady, ktoré potvrdzujú, že na Slovensku dochádza k hrubému zneužívaniu trestného práva na likvidáciu slovenskej opozície.

Predstavitelia Smeru-SD predstavili aj politické dianie, ktoré nie je prezentované mainstreamovými médiami. „Vláda chce vládnuť v demisii takmer celý rok a pritom by chcela pozatvárať celú opozíciu," uviedol tlačový odbor strany Smer.


Zdroj: Webnoviny.sk - Smer sa pred zahraničnými diplomatmi posťažoval na stav demokracie na Slovensku a likvidáciu politickej opozície © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ukrajinu čakajú počas najbližších dvoch mesiacov intenzívne boje, predpovedá tamojšia rozviedka
<< predchádzajúci článok
Petržalský starosta Hrčka obsadil aj post svojej druhej zástupkyne, zmeny tiež nastali v organizácii zamestnancov úradu