02. februára 2009

Super Bowl pre Pittsburgh Steelers

Hráči klubu zámorskej súťaže amerického futbalu NFL Pittsburgh Steelers sa stali víťazmi 43. ročníku bojov o Super Bowl, keď v nedeľňajšom finálovom stretnutí zdolali vo floridskej Tampe tím ...

TAMPA 2. februára (WEBNOVINY) - Hráči klubu zámorskej súťaže amerického futbalu NFL Pittsburgh Steelers sa stali víťazmi 43. ročníku bojov o Super Bowl, keď v nedeľňajšom finálovom stretnutí zdolali vo floridskej Tampe tím Arizona Cardinals 27:23. Najužitočnejším hráčom finálového duelu sa stal Santonio Holmes z víťazného mužstva, ktorého "touchdown" 35 sekúnd pred koncom štvrtej štvrtiny rozhodol o víťazovi prestížneho zápasu. Pred viac ako 70-tisíc divákmi sa počas polčasovej prestávky predstavil Bruce Springsteen a E Street Band.