24hod.sk    Reality show    SuperStar

07. decembra 2015

SuperStar 2015: Emma Drobná sa stala víťazkou aktuálneho ročníka SuperStar.Mladá Slovenka dostala od divákov najviac sms hlasov a tie rozhodli... Srdečne blahoželáme!Zdieľať
« SuperStar 2015: Emma Drobná sa stala víťazkou aktuálneho ročníka SuperStar.

Siedmy ročník SuperStar už pozná meno víťaza. Je ním Emma Drobná, ktorá predvádzala vyrovnané výkony počas celej súťaže. Úspech ju úprimne šokoval a po vyhlásení výsledkov zostala príjemne zaskočená.

Takáto bola jej cesta v speváckej šou

Emmu do súťaže prihlásila mama. Do poslednej chvíle mladá speváčka váhala, či vôbec ísť na kasting. Nakoniec však obetovala pohodlie v Londýne, prišla a zaspievala pred porotou.

Kariéru v SuperStar naštartovala skladbou Beautiful od Christiny Aguilery, zaspievala však aj jednu slovenskú od Jany Kirschner.

Hotový ošiaľ spôsobil jej duet s Danielom Křížkom. Oboch ich posunul až do semifinále. Emma sa aj vďaka pesničke Your Song od Eltona Johna prebojovala ďalej...

Prvé finále zvládla, aj napriek silnému prechladnutiu. Divákov si neskôr získala svojim prevedením pesničky Čerešne, zaspievala si aj Amy Winehouse či Rihannu.

Vo veľkom finále navodila divákom vianočnú atmosféru vďaka skladbe All I want for Christmas is you. Najkrajšie sviatky roka bude tráviť už ako víťazka aktuálneho ročníka SuperStar.

Aké boli prvé reakcie Emmy Drobnej?

 
ÉMMA DROBNÁ JE SUPERSTAR 2015!

Aké sú prvé dojmy novej #SuperStar2015 EMMY DROBNEJ? Pozrite sa čo #EMMA exkluzívne prezradila na našom videu.

Emma Drobná»


   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/superstar-2015-emma-drobna-sa-stala-vitazkou-aktualneho-rocnika-superstar-cl403868.html