24hod.sk    Reality show    SuperStar

04. júna 2018

SuperStar 2018: V SuperStar sa prepisovala história. Pozrite sa kto postúpil do super fináleSpoznali sme mená troch finalistov.Zdieľať
V SuperStar sa prepisovala história. Takéto rozuzlenie pred posledným finále nikto nečakal

 

Je rozhodnuté. Vo štvrtom finálovom kole sme spoznali trojicu spevákov, ktorí sa prebojovali do superfinále, aj keď v tomto prípade je lepšie hovoriť o finalistkách. Je to tak, vôbec po prvý raz v histórii súťaže nás čaká čisto dievčenské finále. Z trojice dievčat Karmen Pál-Baláž, Tereza Anna Mašková a Eliška Rusková tak v nedeľu, 10. júna, vzíde víťazka piateho ročníka česko-slovenskej SuperStar 2018.

Dievčatá nechali tesne pred bránami veľkého finále dvoch talentovaných spevákov Jakuba Pružinského a Petra Borkovca. Možno to bola intuícia a možno jednoducho dievčatám dopriali, v každom prípade sa obaja svorne zhodli na tom, že sú radi, že práve baby si spoločne zaspievajú v čisto dievčenskom finále.

Slzy smútku preto nečakajte. Pozrite si prvý rozhovor s oboma spevákmi tesne po skončení šou, v ktorom okrem iného zaznejú aj ich tipy na víťazku.

 

 

Exkluzívne: Katka Knechtová predstavila nový singel. Vypočujte si chytľavú novinku

Pre Katku Knechtovú bolo nedeľňajšie štvrté finálové kolo SuperStar o niečo výnimočnejšie. Okrem toho, že si opäť sadla na porotcovskú stoličku, si s päticou finalistov zaspievala jeden zo svojich najväčších hitov Spomaľ.

Počas večera sa exkluzívnej televíznej premiéry dočkal aj jej nový singel Svety, ktorý zaspievala naživo ešte pred samotným rozhodnutím. Vypočujte si chytľavú novinku, ktorá dostala už aj oficiálny videoklip.

 

 


   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/superstar-2018-v-superstar-sa-prepisovala-historia-pozrite-sa-kto-postupil-do-super-finale-cl591845.html