24hod.sk    Reality show    SuperStar

18. mája 2020

SuperStar 2020: Toto je finálová desiatka!. Barbora Piešová predviedla na záver fantastický výkon



Jeden z nich sa bude tešiť z titulu SuperStar 2020.



Zdieľať
SuperStar 2020: Toto je finálová desiatka!. Barbora Piešová predviedla na záver fantastický výkon

V speváckej šou SuperStar ide do tuhého. Od nedeľného večera poznáme finálovú desiatku a onedlho spoznáme aj víťaza celej šou. O titul SuperStar 2020 zabojujú títo speváci: Lucie Bikárová, Diana Kovaľová, Júlia Kramárová, Esther Lubadika, Dominika Lukešová, Timotej Májsky, Barbora Piešová, Giovanni Ricci, Martin Schreiner, Michal Šafrata.

V poslednom kole speváckej šou, kedy rozhodovala porota, nebola núdza o napínavé momenty.

Barbora Piešová - Gloria Gaynor - I Will Survive

Pravidlá finálových kôl SuperStar: Všetky detaily, ktoré potrebujete vedieť

Aký priebeh bude mať hlasovanie a vyraďovanie a aké nové opatrenia budú sprevádzať živé prenosy?

SuperStar vrcholí a diváci sa môžu dve nasledujúce nedele tešiť na dva živé prenosy, kde bude desiatka najlepších spevákov Česka a Slovenska bojovať o titul SuperStar, ale aj o lukratívnu výhru 75-tisíc eur. O tom, kto skončí ako víťaz, už nebude rozhodovať porota tak ako to doteraz, ale len a len diváci.

SuperStar 2020: Toto je finálová desiatka!. Barbora Piešová predviedla na záver fantastický výkon

Podmienky, za ktorých sa živé prenosy šou budú nakrúcať, sú mimoriadne prísne po hygienickej i bezpečnostnej stránke a budú bez prítomnosti divákov. Finálová desiatka spevákov bude bez rúšok, rovnako ako porota.

"V prvom prenose na základe diváckeho hlasovania päť súťažiacich s najnižším počtom hlasov šou opustí. V druhom živom prenose - v Semifinále - vystúpi pätica postupujúcich, každý s dvomi pesničkami. Divácke hlasovanie sa následne pozastaví a SuperStar opustia dvaja ďalší súťažiaci s najnižším počtom hlasov. Z troch najúspešnejších sa stanú superfinalisti a divákom zaspievajú ešte raz. Jeden z nich sa potom stane SuperStar," hovorí režisér Pepe Majeský.

A keďže prenosy budú bez divákov, to znamená aj bez rodinných príslušníkov finalistov, produkcia sa s nimi spojí naživo online vďaka moderným technológiám. Vďaka pohľadu do domovov súťažiacich tak uvidíte bezprostredné reakcie ich najbližších.

A aké sú pravidlá hlasovania? Pozor, diváci budú môcť hlasovať IBA počas priameho prenosu finálových kôl!

Foto: TV Markíza

   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/superstar-2020-toto-je-finalova-desiatka-barbora-piesova-predviedla-na-zaver-fantasticky-vykon-cl737206.html