24. septembra 2009

Teší ma, že som si otvoril strelecký účet, povedal Kolo Touré

Hrdinom stredajšieho stretnutia 3. kola anglického Ligového pohára vo futbale (Carling Cupu) medzi Manchestrom City a FC Fulham (2:1 po predĺžení) bol domáci stopér Kolo Touré. Reprezentant Pobrežia ...

MANCHESTER 24. septembra (WEBNOVINY) - Hrdinom stredajšieho stretnutia 3. kola anglického Ligového pohára vo futbale (Carling Cupu) medzi Manchestrom City a FC Fulham (2:1 po predĺžení) bol domáci stopér Kolo Touré. Reprezentant Pobrežia Slonoviny zaznamenal v 111. min víťazný presný zásah, svoj premiérový v drese "The Citizens". "Som veľmi rád, že sa mi podarilo skórovať a otvoriť si svoj strelecký účet v Manchestri City. Splnil sa mi tým sen," povedal bývalý hráč Arsenalu Londýn v rozhovore pre Sky Sports. "Mojou najdôležitejšou úlohou je zabraňovať gólom, no keď sa mi podarí uspieť na druhej strane ihriska a pomôcť našim útočníkom, je to skvelé," dodal Kolo Touré.