Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

TIPOS prichádza s aplikáciou, ktorá zjednoduší stávkovanie


Tagy: aplkácia PR

Mobilná aplikácia je dostupná pre obe platformy Android a iOS. Hráčom umožní overiť si výhru bez toho, aby museli chodiť do kamennej predajne. Novinka prináša možnosť zahrať si ...Zdieľať
26.9.2023 (SITA.sk) - Mobilná aplikácia je dostupná pre obe platformy Android a iOS. Hráčom umožní overiť si výhru bez toho, aby museli chodiť do kamennej predajne.


Novinka prináša možnosť zahrať si obľúbené lotérie, ponúka aktuálny prehľad jackpotov ako aj všetkých ďalších výhod od TIPOSu. Umožňuje uzatvoriť aj stávky na športové udalosti TIPOSBET alebo sa zabaviť vo virtuálnom kasíne. "Ide o vôbec prvú aplikáciu na slovenskom trhu lotérií a stávok, ktorá je na stiahnutie priamo v Google Play pre zariadenia s operačným systémom Android a zároveň v App Store pre zariadenia s operačným systémom iOS," informoval Stanislav Molnár, podpredseda predstavenstva a výkonný riaditeľ sekcie produktov spoločnosti TIPOS.

Podľa Molnára má aplikácia TIPOS aj jednu zvlášť praktickú funkciu. "Ak má náš zákazník – hráč uzatvorenú stávku na niektorom "kamennom" predajnom mieste spoločnosti TIPOS, môže si svoju stávku skontrolovať cez aplikáciu jednoduchým nasnímaním kódu na potvrdení o uzatvorení stávky. Stačí, aby ste aplikácii povolili pre tento účel prístup k fotoaparátu vo vašom mobilnom zariadení," vysvetlil a dodal, že pre zákazníka je to pohodlnejšia možnosť overovania výhry na svojej stávke ako cez terminál zberne alebo cez internetovú stránku www.tipos.sk.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou možné zdravotné riziká.

Informačný servis


Zdroj: SITA.sk - TIPOS prichádza s aplikáciou, ktorá zjednoduší stávkovanie © SITA Všetky práva vyhradené.

Tagy: aplkácia PR
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Návrh Poľska na zavedenie kontrol na slovenských hraniciach zatiaľ nie je oficiálny
<< predchádzajúci článok
Staršie IQOS zariadenia môžu spotrebitelia vrátiť do predajne na recykláciu