16. septembra 2013

Tréner Freiburgu musí zaplatiť pokutu 5000 eur

Pokutu vo výške 5000 eur musí zaplatiť tréner futbalistov SC Freiburg Christian Streich, pretože sa nevhodne správal v augustovom dueli nemeckej futbalovej bundesligy na ...

Frankfurt 16. septembra (TASR) - Pokutu vo výške 5000 eur musí zaplatiť tréner futbalistov SC Freiburg Christian Streich, pretože sa nevhodne správal v augustovom dueli nemeckej futbalovej bundesligy na ihrisku Hoffenheimu.

V zápase, ktorý sa skončil remízou 3:3, rozhodca už pred polčasovou prestávkou vykázal Streicha na tribúnu. Podľa disciplinárky Nemeckého futbalového zväzu sa predtým viackrát nešportovo vyjadroval na adresu arbitrov i smerom k lavičke domácich.