22. novembra 2012

UNICEF Bratislava tesne nezvládol zlatý set proti Istanbulu

Volejbalisti tímu Unicef Bratislava zvíťazili vo štvrtkovej odvete 2. kola Výzývacieho pohára nad tureckým mužstvom Galatasaray Istanbul v Hant aréne Pasienky 3:2 (30, -21, 21, -12, 12), ale so ...

unicef bratislava galatasaray istanbul BRATISLAVA 22. novembra (WEBNOVINY) - Volejbalisti tímu Unicef Bratislava zvíťazili vo štvrtkovej odvete 2. kola Výzývacieho pohára nad tureckým mužstvom Galatasaray Istanbul v Hant aréne Pasienky 3:2 (30, -21, 21, -12, 12), ale so súťažou sa lúčia.

V prvom zápase totiž podľahli tomuto súperovi 0:3, takže o postupujúcom rozhodol tzv. zlatý set. V ňom domáci prehrali tesne 15:17.

Vyzývací pohár mužov - 2. kolo - odveta:

Unicef Bratislava - Galatasaray Istanbul (Tur.) 3:2 (30, -21, 21, -12, 12), rozhodujúci "zlatý set" 15:17 - prvý zápas 0:3, do 1/16-finále postúpil Galatasaray