24hod.sk    Z domova

05. októbra 2016

V Poprade pripravujú workshop venovaný cestovnému ruchuIlustračná snímkaZdieľať
Ilustračná snímka Foto: TASR/ Oliver Ondráš
Poprad 5. októbra (TASR) – V Kine Tatran v Poprade sa v stredu 12. októbra uskutoční workshop cestovného ruchu. Nultý ročník podujatia má za cieľ vytvoriť priestor pre odbornú diskusiu na rôzne témy z tejto oblasti.


„Workshop bude prebiehať formou odborných príspevkov a následnej diskusie k uvedeným témam. Súčasťou bude prezentácia príkladov z praxe,“ priblížil komunikačný manažér mesta Poprad Marián Galajda.

Program je od 9.00 h rána rozdelený do troch okruhov. Prvým je mestský turizmus, kde bude odprezentované nielen to, ako sa produkt mestského turizmu tvorí, ale účastníci podujatia sa dozvedia aj o inteligentných mestách a bude im predstavený aj model mestského turizmu v meste České Budejovice.

V druhom okruhu bude workshop zameraný na cestovný ruch, ktorý je aj o komercii a zdroji príjmov. Ján Závadský z Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici bude rozprávať o slovenskom systéme kvality služieb v cestovnom ruchu a získaní značky kvality. Odznie aj prednáška na tému Kvalita poskytovaných služieb je konkurenčnou výhodou pre každé zariadenie cestovného ruchu. Poslednou oblasťou, ktorou sa workshop bude zaoberať, je prezentácia festivalu horských filmov.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/v-poprade-pripravuju-workshop-venovany-cestovnemu-ruchu-cl466956.html