Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. septembra 2021

Valášek nebude hlasovať s korupčnou a fašistickou opozíciou za odvolanie HegeraNezaradený poslanec Národnej rady SR (NR SR) a člen hnutia Progresívne ...Zdieľať
fc8a6885 676x451 21.9.2021 (Webnoviny.sk) - Nezaradený poslanec Národnej rady SR (NR SR) a člen hnutia Progresívne Slovensko (PS) Tomáš Valášek nevystaví vládnej koalícii bianko šek.


Ako povedal na utorkovej tlačovej konferencii pred budovou parlamentu, nebude ani hlasovať s „korupčnou a fašistickou opozíciou" za odvolanie Eduarda Hegera (OĽaNO) z funkcie predsedu vlády, čiže za pád súčasnej vlády. Dobré zákony od koalície podporí, zlé nie. Valášek dodal, že za hnutie PS bude do parlamentu predkladať vlastné „kvalitné" zákony.

Predsedníčka PS Irena Bihariová na tlačovej konferencii priblížila, že aktuálna situácia vo vláde by sa nevyriešila ani odchodom Borisa Kollára (Sme rodina) z koalície. „Táto vláda nás stihla sklamať, demotivovať a to nielen tým, ako je neodborná, ale aj tým, akú neúctu vykazuje k právnemu štátu, o čom svedčí aktuálna situácia v bezpečnostných zboroch," doplnila.


Zdroj: Webnoviny.sk - Valášek nebude hlasovať s korupčnou a fašistickou opozíciou za odvolanie Hegera © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Odborári budú protestovať v Poprade, nepáči sa im zmrazenie mzdových príplatkov
<< predchádzajúci článok
Rusko je zodpovedné za otravu bývalého agenta Litvinenka, tvrdí Európsky súd pre ľudské práva

Valášek nebude hlasovať s korupčnou a fašistickou opozíciou za odvolanie Hegera - diskusné fórum čitateľov