24hod.sk    Zábava    Video

17. mája 2017

Video: Český umelec Kazma odhaľuje manipulácie v reality šou. Celé Česko nechal niekoľko dní v omyle.Najväčší televizny škandál všetkých čias....Zdieľať
Najväčší televizny škandál všetkých čias....

 

Falošní súťažiaci, falošný byt aj falošné jedlo.  Až dnes ale vyšlo najavo, že muža do súťaže nasadil zabávač Kazma Kazmitch, ktorý ho celý čas sledoval systémom skrytých kamier a do ucha mu šepkal inštrukcie aj to, čo má hovoriť. Dokonca ani jedlo nevaril súťažiaci sám, Kazmův štáb mu ho už hotové podsúval falošnú rúrou.

 

Karel Ondrka sa v relácii Prostřeno! objavil koncom marca 2017. Diváci vtedy žasli, keď sa výstredné súťažiaci predstavil ako muž s permanentnou erekciou, záľubou v starších ženách a sado mäso praktikách.

Dokonca tvrdil, že spí v rakve, a doma choval sliepku. IT technik s Tourettovým syndrómom na obrazovke kvôli svojmu ochoreniu stále vykrikoval sprosté slová a udivoval okolia výbuchy hnevu.

So škandalóznym odhalením prišiel Kazma až teraz. Vo svojom novom polhodinovom relácii vysvetľuje, ako všetko pri natáčaní prebiehalo. Karol je jeho kamarátom a na účely natáčanie ho premenili v čudáka, aby mal šancu uspieť pri konkurze. Zároveň súťažiaci predstieral Tourettov syndróm, ktorý sa u ľudí obyčajne prejavuje nekontrolovateľnými trhanými pohybmi a vykrikovaním sprostých slov.

Pre sledovanie najnovšej epizódy OMS klikni tu

kazma

 

Ukážka z pôvodneho dielu Prostřeno!

 


   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/video-cesky-umelec-kazma-odhaluje-manipulacie-v-reality-sou-cele-cesko-nechal-niekolko-dni-v-omyle-cl512688.html