24hod.sk    Počítače

02. apríla 2019

Video: Huawei predstavuje bezdrôtové slúchadlá FreeLace a rozširuje portfólio hodiniek Watch GTPočas tlačovej konferencie v Paríži predstavila spoločnosť Huawei okrem nového radu smartfónov P30 aj niekoľko ďalších produktov. Jedným z nich sú nové bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeLace so superrýchlym nabíjaním.Zdieľať
Huawei predstavuje bezdrôtové slúchadlá FreeLace a rozširuje portfólio hodiniek Watch GT

Premiéru absolvovali aj nové edície inteligentných hodiniek s mimoriadnou výdržou batérie, Huawei Watch GT.

 

Inteligentné pripojenie a ultrarýchle nabíjanie slúchadiel

 

Bezdrôtové slúchadlá Huawei nesú názov FreeLace a ponúkajú prémiový dizajn, možnosť inteligentného prepojenia, ale aj kvalitný zvuk a dlhú výdrž batérie.

 Nové Huawei FreeLace ponúkajú intuitívne pripojenie k smartfónom Huawei prostredníctvom funkcie Huawei HiPair. V praxi to funguje tak, že jednorazovo pripojíte USB-C konektor, zabudovaný vnútri slúchadiel, k akémukoľvek Huawei smartfónu, bežiacom na platforme EMUI 9.1. Oba prístroje sa ľahko spárujú práve pomocou Huawei HiPair a následne fungujú prepojené prostredníctvom Bluetooth.

 

 

 Slúchadlá je možné pripojiť aj k akémukoľvek smartfónu, tabletu alebo notebooku. Umožňujú neuveriteľne rýchle nabíjanie - iba päťminútové napájanie slúchadiel zaistí štyri hodiny plynulého prehrávania hudby. Huawei FreeLace sú vybavené batériou s kapacitou 1200 mAh, ktorá sa postará až o 18 hodín počúvania hudby, 13 hodín hovoru alebo 12 dní v pohotovostnom režime na jediné nabitie.

 Huawei FreeLace budú v predaji v niekoľkých farebných prevedeniach - Graphite Black, Amber Sunrise, Emerald Green a Moonlight Silver. Na Slovensku sa o ich dostupnosti spoločnosť Huawei zatiaľ nerozhodla, ale ich predaj nevylučuje.

 

 Huawei predstavuje bezdrôtové slúchadlá FreeLace a rozširuje portfólio hodiniek Watch GT

 

Huawei rozširuje portfólio hodiniek Watch GT o nové modely

 

Huawei uviedol na trh inteligentné hodinky Watch GT ešte minulý rok v októbri. Boli navrhnuté tak, aby zákazníkom ponúkli nielen funkcie typické pre túto kategóriu nositeľnej elektroniky, ale aj neprekonateľnú výdrž batérie. Dnes spoločnosť oznámila, že portfólio doplní o nové modely v podobe edície Active a Elegant.

 Verzia Active ponúka 46mm ciferník s dotykovým 1,39 "AMOLED HD displejom s rozlíšením 454 x 454 pixelov, verzia Elegant sa pýši menším 42mm ciferníkom s AMOLED HD displejom o veľkosti 1,2" a s rozlíšením 390 x 390 pixelov. Vysoké rozlíšenie displeja zaistí krásne farby a široké spektrum pozorovacích uhlov.

 

 Rovnako ako edície Sport a Classic, aj model Active ponúka dvojtýždňovú výdrž batérie pri aktívnom používaní. Verzia Elegant sľubuje týždennú výdrž na jedno nabitie. Pri ich využívaní ako klasické hodinky zostanú Watch GT nabité až 30 dní. Možno tiež prepínať výkonným a úsporným režimom na základe aktivity užívateľa pre čo najvyššiu životnosť batérie.

 Hodinky ponúkajú veľké množstvo profesionálnych športových funkcií. Podporujú napríklad režim Triatlon, nepretržité monitorovanie tepovej a srdcovej frekvencie v reálnom čase alebo sledovanie spánku TruSleep ™ 2.0. Technológia dokáže pomocou infračervených senzorov kontrolovať spánok užívateľa, rozpoznať prípadné problémy a ponúknuť viac ako 200 návrhov na zlepšenie jeho kvality.

 Oba modely Huawei Watch GT sa predstavili v nových farbách. Zákazníci majú možnosť získať novú edíciu hodiniek pri predobjednávke smartfónu Huawei P30 Pro. Táto ponuka platí u operátora Telekom a u maloobchodných predajcov.

 Verzia Elegant sa na trhu objaví v decentnom čiernom a bielom prevedení, model Active v žiarivej oranžovej alebo tmavo zelenej farbe. Na Slovensku budú nové edície hodiniek dostupné iba u maloobchodných predajcov v priebehu apríla za cenu 229 eur.


   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/video-huawei-predstavuje-bezdrotove-sluchadla-freelace-a-rozsiruje-portfolio-hodiniek-watch-gt-cl666450.html