03. októbra 2012

Slovenský obranca Miroslav Hubočan sa stal nešťastným hrdinom zápasu Ligy majstrov medzi Zenitom Petrohrad a talianskym AC Miláno. V 75. minúte sa Hubočan snažil zabrániť gólu, jeho ...

ac milano PETROHRAD 3. októbra (WEBNOVINY) - Slovenský obranca Miroslav Hubočan sa stal nešťastným hrdinom zápasu Ligy majstrov medzi Zenitom Petrohrad a talianskym AC Miláno.

V 75. minúte sa Hubočan snažil zabrániť gólu, jeho snaha však skončila vlastencom, ktorý rozhodol o prehre jeho tímu 2:3.

Pozrite si vlastenec Hubočana v čase 1:30:

Зенит - Милан 2:3 by FootballKing2192

Výsledok stredajšieho stretnutia 2. kola hlavnej fázy futbalovej Ligy majstrov 2012/2013: C-skupina:

Zenit Petrohrad (Rus.) - AC Miláno (Tal.) 2:3 (1:2)
Góly: 45.+ Hulk, 49. Širokov - 13. Emanuelson, 16. El Shaarawy, 75. Hubočan (vlastný), rozhodoval: Brych (Nem.)

Zenit: Malafejev - Aňukov, HUBOČAN, Lombaerts (89. Bucharov), Criscito - Fajzulin (79. Kanunnikov), Witsel, Širokov - Bystrov (72. Zyrjanov), Keržakov, Hulk
AC Miláno: Abbiati - Abate, Bonera, C. Zapata, Antonini - N. de Jong, Montolivo - Emanuelson (64. Nocerino), K.-P. Boateng (81. M. Yepes), El Shaarawy - Bojan Krkič (52. Pazzini)