03. februára 2023

Al-Nassr vedie po 15 dueloch ligu o skóre pred Al-Shababom, ktorý odohral o zápas viac.

Ronaldo dal prvý gól za Al-Nassr, z penalty zariadil remízu

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo strelil v piatok svoj premiérový gól v drese Al-Nassr. V zápase 15. kola najvyššej súťaže v Saudskej Arábii premenil v tretej minúte nadstaveného času druhého polčasu pokutový kop a zariadil tak remízu 2:2 na pôde tímu Al-Fateh.

Al-Nassr vedie po 15 dueloch ligu o skóre pred Al-Shababom, ktorý odohral o zápas viac. Tridsaťsedemročný Ronaldo sa po odchode z Manchestru United dohodol s klubom z Rijádu na dvaapolročnej zmluve, v tíme plní funkciu kapitána.

Quand il faut sauver son équipe dans la plus grande ligue du monde… QUI D’AUTRE QUE CRISTIANO RONALDO !