20. marca 2012

Zápas medzi "diablami“ z New Jersey začal v Madison Square Garden netradične. Hneď po úvodnom buly sa do seba pustilo niekoľko hráčov. Vytvorili sa tri dvojice a ľadová plocha sa tak zmenila na ...

brian boyle BRATISLAVA 20. marca (WEBNOVINY) – Zápas medzi "diablami“ z New Jersey začal v Madison Square Garden netradične. Hneď po úvodnom buly sa do seba pustilo niekoľko hráčov. Vytvorili sa tri dvojice a ľadová plocha sa tak zmenila na boxerský ring.

Do úvodného pästného súboja sa zapojila z domáceho tímu skutočná "elita“, teda ak sa pozeráme na počet trestných minút. Brandon Prust ich má na konte v tejto sezóne 151, Stu Bickell si odsedel na ľavici hanby už 97 minút. Za touto dvojicou nezaostáva ani Mike Rupp. Ten nazbieral v aktuálnej sezóne 92 trestných minút.

Hosťujúci hráči tak nemali ani najmenšiu šancu na úspech. Ryan Carter odišiel do kabíny sa zakrvavenou tvárou. Erica Boultona vyzliekol z dresu Mike Rupp. Najlepšie z trojice hráčov New Jersey obišiel Cam Janssen, ktorého pästný súboj s Brandonom Prustom skončil remízou.

„Diabli“ napokon nestačili na svojho súpera ani strelecky a v Madison Square Garden prehrali 2:4. V drese domáceho tímu nastúpil aj Marián Gáborík. Trenčiansky rodák strávil na ľade takmer 17 minút, bodovo sa však nepresadil a nazbieral iba jeden mínusový bod.

New York Rangers - New Jersey 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Góly: 2. Dubinsky (Stepan, R. Callahan), 21. Girardi (Hagelin), 28. Zuccarello (R. Callahan, B. Richards), 59. Stepan (Dubinsky, Hagelin) - 26. Eliáš (Sýkora), 32. Sýkora (Židlický, Kovaľčuk)