24hod.sk    Zaujímavosti

04. decembra 2016

Video: Zvonku to vyzerá ako búda, no interiér vám vyrazí dychChlapík sa rozhodol pre zaujímavý projekt, ktorý aj dotiahol do úspešného konca. Pozrite sa, čo si dokázal sám vyrobiť.Zdieľať
Video: Zvonku to vyzerá ako búda, no interiér vám vyrazí dych

Mali sme možnosť už vidieť veľmi veľa premien, kedy človek dokázal napríklad prerobiť starý autobus alebo auto. Človek je tvorivý a keď zapojí svoju fantáziu, môže vyrobiť skutočne niečo geniálne. Ako aj tento muž, ktorý uchvátil svet svojím dielom. To navonok pôsobí ako nejaká búda, no ak uvidíte, čo je vo vnútri. budete milo prekvapení. 


Chlapík menom Paul Elkins si vyrobil taký mini príves, ktorý zapojil za svoj bicykel. Budete sa čudovať, ale v tomto na prvý pohľad maličkom prívese sa dá naozaj aj bývať. Celá táto vecička ho stála iba 150 dolárov, pretože použil veľa materiálu na zrecyklovanie. Obsahuje sporák, umývadlo, regály, skrinku, posteľ, LED osvetlenie a strešné okno, a je dokonca izolovaný. Človek by ani neveril, že je možné niečo také aj vyrobiť. Pre dobrodruhov je to skvelá alternatíva dopravy a tak si môžu užívať cestovanie po celej krajine. Pozrite si na videu do detailov, ako vyzerá tento príves alebo dalo by sa povedať aj taký mini karavan. 

Video: Zvonku to vyzerá ako búda, no interiér vám vyrazí dych


   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/video-zvonku-to-vyzera-ako-buda-no-interier-vam-vyrazi-dych-cl479578.html