28. marca 2008

Vo štvrtkových zápasoch NHL Ottawe nestačili asistencie Meszároša

Vo štvrtkových zápasoch zámorskej hokejovej NHL sa zo slovenských hráčov bodovo presadil iba Andrej Meszároš. Obranca v službách Ottawy Senators na začiatku druhej i záverečnej tretiny súboja s ...

NEW YORK 28. marca (WEBNOVINY) - Vo štvrtkových zápasoch zámorskej hokejovej NHL sa zo slovenských hráčov bodovo presadil iba Andrej Meszároš. Obranca v službách Ottawy Senators na začiatku druhej i záverečnej tretiny súboja s Buffalom prispel v Scotiabank Place dvoma asistenciami na góly Mika Fishera k priebežnému obratu v prospech domácich z 1:2 na 3:2, ale napokon sa po predĺžení radovali "Šable", ktoré celkovo mali v tomto zápase o tucet streleckých pokusov viac. New York Rangers dosiahli siedmy úspech v rovnakom počte tohtosezónnych duelov s lokálnym rivalom - New Jersey Devils. Sydney Crosby v drese Pittsburghu Penguins si pri svojom návrate po zranení členka nedokázal vylepšiť štatistiky (rovnako ako Marián Hossa), "Tučniaci" však zdolali New York Islanders 3:1. Šancu na postup do play off už nemá Toronto. Boston - Toronto 4:2 (1:0, 0:1, 3:1) New York Rangers - New Jersey Devil 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) Ottawa - Buffalo 3:4 po sam. náj. (1:2, 1:0, 1:1 - 0:0, 0:1) - Andrej Meszároš (Ottawa) 0+2 Pittsburgh - New York Islanders 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) Tampa Bay - Washington 3:4 po predĺžení (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1) Florida - Atlanta 2:3 (0:1, 1:0, 1:2) San Jose - Dallas 3:2 po predĺžení (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0) Los Angeles - Phoenix 4:0 (0:0, 3:0, 1:0) SITA