07. júna 2025

7.6.2025 (SITA.sk) - V súvislosti so zápasmi futbalových
Majstrovstiev Európy hráčov do 21 rokov, ktoré sa budú hrať aj v Trnave, musia vodiči rátať s určitými obmedzeniami. Vždy v deň zápasov bude od 18:00 do polnoci úplne uzatvorená Športová ulica a jeden jazdný pruh na Hlbokej ulici. V prípade Športovej ulice bude obchádzka vyznačená dočasným dopravným značením.
Prvý zápas majstrovstiev Európy na
Štadióne Antona Malatinského v Trnave sa hrá v stredu 11. júna o 21:00, stretnú sa Taliansko a Rumunsko. Najväčšia divácka účasť na štadióne v Trnave sa očakáva v sobotu 14. júna, keď o 21:00 bude Slovensko hostiť Taliansko. Ďalšie zápasy budú v utorok 17. júna (Španielsko – Taliansko) a posledným zápasom v Trnave bude štvrťfinále v sobotu 21. júna.
Majstrovstvá Európy hráčov do 21 rokov sa konajú na Slovensku od 11. do 28. júna. Na turnaji bude zastúpených 16 krajín, zápasy sa hrajú v ôsmich mestách. Okrem Trnavy aj v Bratislave, Dunajskej Strede, Košiciach, Žiline, Trenčíne, Nitre a v Prešove.
Zdroj: SITA.sk - Vodiči, rátajte s dopravnými obmedzeniami. Trnavu čakajú v súvislosti so zápasmi futbalových majstrovstiev © SITA Všetky práva vyhradené.