24hod.sk    Ekonomika

18. januára 2021

Zamestnávatelia budú testovať dobrovoľne a dostanú aj manuál, Sulík prezradil aj ďalšie detailyZamestnávatelia budú testovať dobrovoľne, dostanú manuál a môžu testovať aj cez pracovnú zdravotnú službu, zdravotné stredisko a prostredníctvom všeobecného lekára. Také sú základné obrysy testovania ...Zdieľať
img_8547 676x451 18.1.2021 (Webnoviny.sk) - Zamestnávatelia budú testovať dobrovoľne, dostanú manuál a môžu testovať aj cez pracovnú zdravotnú službu, zdravotné stredisko a prostredníctvom všeobecného lekára. Také sú základné obrysy testovania vo firmách.


Ako ďalej na sociálnej sieti informoval minister hospodárstva Richard Sulík, rezort financií zároveň vyčlení na testovanie podnikov zdroje a dostanú taktiež príslušné testy.


Podľa ministra prešli pri konečnej podobe testovania obyvateľstva na Slovensku v rámci možností aj návrhy strany Sloboda a Solidarita.

Vyzdvihol, že mobilných odberových miest bude viac a budú fungovať dlhšie. "Viem, že nie všetci budú spokojní. K dokonalosti sme ďaleko. Ale pracujeme s tým, čo máme a robíme, ako najlepšie vieme," uviedol Sulík.


Zdroj: Webnoviny.sk - Zamestnávatelia budú testovať dobrovoľne a dostanú aj manuál, Sulík prezradil aj ďalšie detaily © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/zamestnavatelia-budu-testovat-dobrovolne-a-dostanu-aj-manual-sulik-prezradil-aj-dalsie-detaily-cl748547.html