Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

24. januára 2006

Prvá slovenská stávková spoločnosť Niké oslavuje 15. výročieV týchto dňoch si Prvá slovenská stávková spoločnosť Niké pripomína 15. výročie svojho vzniku. Presne 29. januára 1991 totiž na Mariánskej ulici č. 9 v Bratislave otvorila prvú stávkovú ...Zdieľať

BRATISLAVA 24. januára (WN/SITA) - V týchto dňoch si Prvá slovenská stávková spoločnosť Niké pripomína 15. výročie svojho vzniku. Presne 29. januára 1991 totiž na Mariánskej ulici č. 9 v Bratislave otvorila prvú stávkovú kanceláriu na Slovensku. Tipovanie športových výsledkov sa stretlo na prekvapenie s veľkým záujmom a tak postupne začali vyrastať nové kancelárie po celom Slovensku. Dnes ich má Niké dovedna 272 a zamestnáva viac ako 800 ľudí.

Niké sa počas svojej existencie prezentovala nielen svojimi stávkovými hrami, ktoré postupne popri "kamenných" pobočkách rozšírila služby - tiež ako prvá na Slovensku - aj na tipovanie prostredníctvom sms správ a teraz chystá aj tipovanie cez internet, ale aj zaujímavými hrami, z ktorých najznámejšia bola svojho času televízna Hra o Niké či ďalšia televízna šou Snívajte s nami. Najpodstatnejšia na nich bola pomoc ľuďom, ktorí to najviac potrebovali - charite a na verejnoprospešné ciele, na ktoré Niké prispela sumou 350 miliónov Sk. Nemenej podstatné sú však aj výhry stávkujúcich, ktoré za 15 rokov činnosti Niké dosahujú okolo 19 miliárd korún, a výnosy plynúce v prospech štátu, kde sa započítavajú odvody do štátneho rozpočtu, na verejnoprospešné ciele a tiež odvody mestám, v ktorých má Niké stávkové kancelárie. Do týchto zdrojov celkovo odišlo zo spoločnosti vyše dvoch miliárd korún.

Na Niké si stávkujúci najviac cenia serióznosť, včasné vyplácanie výhier, šírku stávkovej ponuky, nízky manipulačný poplatok (5%, pričom za tipovanie sms sa vôbec neplatí), kvalitný týždňový Kurzový list s potrebnými informáciami a stále nové formy hier. Za 15 rokov svojej činnosti dosiahla Niké nevídané výsledky, a preto sa generálny riaditeľ Doc. Ing. Otto Berger, CSc., bude môcť v stredu 25. januára na slávnostnom večere v hoteli Holiday Inn nielen pochváliť, ale aj prekvapiť všetkých účastníkov tejto slávnosti zaujímavými a nevídanými hrami a výhrami. Veď čestní hostia, zamestnanci Niké a samozrejme aj najúspešnejší stávkujúci Niké si tento večer odnesú výhry v hodnote 2,4 milióna Sk, pričom nikto neodíde naprázdno a tí najúspešnejší si odvezú 3 osobné automobily Toyota.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vyšetrovanie nedokázalo existenciu väzníc CIA v Európe
<< predchádzajúci článok
V Poprade bolo dnes chladnejšie ako v pondelok

Prvá slovenská stávková spoločnosť Niké oslavuje 15. výročie - diskusné fórum čitateľov

dorucenie vihry9.1. 12:39:12
Po vihru3.1. 17:02:37
Sťažnosť17.3. 10:45:19