Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

Lacné letenky


Akciové letenky


Prenájom áut na celom svete - najlepšie ceny na trhu

Lacné ubytovanie - Hotely


Služba lacné letenky je pripravovaná v spolupráci s renomovaným a spoľahlivým poskytovateľom lacných leteniek, ktorý s úspechom pôsobí na slovenskom trhu už niekoľko rokov. Skúsenosti našeho partnera sú zárukou, že Vám môžeme popri výhode pohodlného nákupu lacných leteniek od Vášho počítača ponúknuť aj vynikajúce ceny a nadštandartný servis. Veríme, že cez službu Lacné letenky si nájdete letenku akú hľadáte.

Prečo si rezervovať letenky cez našu službu lacné letenky :
- výber letenky z najširšej ponuky viac ako 800 leteckých spoločností, vrátane nízkonákladových prepravcov
- možnosť pohodlnej rezervácie letenky 24 hodín denne
- najnižšie ceny letenky a bezplatná rezervácia
- služba lacné letenky je napojená na celosvetový centrálny rezervačný systém Galileo, čo znamená, že na 24hod.sk/lacne-letenky.html nájdete vždy aktuálne informácie o tom aké sú ceny leteniek a na ktoré z nich sú v lietadlách ešte miesta voľné, prípadne ktoré sú obsadené.

Vaša rezervácia letenky je bezplatná !!!

Pri zakúpení letenky od nízkonákladových leteckých spoločností ako napr Sky Europe, Germanwings, Ryanair, a i. je možnosť platby len platobnou kartou a platba sa realizuje ihneď.
U ostatných leteckých spoločností je rezervácia letenky bezplatná – k ničomu Vás nezaväzuje, pokiaľ ešte nedošlo k úhrade/platbe letenky.
Rezerváciou letenky si zabezpečíte miesto resp.sedadlo v lietadle, preto neváhajte a rezervujte !
Pokiaľ máte letenku len zarezervovanú, môžete ju bezplatne zmeniť, alebo zrušiť.
Ak sa už rozhodnete pre zmenu letenky, prípadne zrušenie letenky, je potrebné, aby ste nám dali vedieť včas o vašom rozhodnutí telefonicky alebo e-mailom na oddelenie Zákazníckeho servisu.
Lacné letenky pre Vás!

Lacné letenky: Čím skôr si letenku kúpite, tým viac peňazí ušetríte

Stále totiž platí, že čím skôr si zákazníci letenku kúpia, tým viac peňazí ušetria. Letecké spoločnosti totiž ponúkajú letenky od najnižších cenových taríf a v okamihu, kedy je vypredajú, nemusia pri dostatočnej obsadenosti lietadla ponúknuť žiadne akciové ceny.
"Takéto letenky je dokonca možné zakúpiť aj niekoľkonásobne lacnejšie. Napríklad let z Viedne do Ríma v najnižšom ekonomickom tarife možno zakúpiť za približne 90 eur. Flexibilné tarify môžu začínať až na 400 eur. Otvorené letenky sú štandardne drahšie než letenky na presný termín, avšak tie sú dnes skôr raritnou záležitosťou. Cestujúci to rieši tak, že si zabezpečí letenku na pevný termín, avšak s možnosťou zmeny dátumu. Či už zdarma alebo za poplatok "hovorí Adriana Šišková, manažérka Student Agency pre Slovensko. V tom prípade, ak sa stane akákoľvek nepríjemnosť a klient nemôže odcestovať, možno letenku preložiť (prebookovať). Je ale nutné rátať s tým, že si aerolinky budú za úkon nárokovať poplatok. "Ten sa rieši individuálne a je ovplyvnený niekoľkými ďalšími faktormi.
Platí však, že najnižšie ekonomické tarify sú väčšinou nemeniteľné, preto je veľmi dôležité si potrebné informácie dohľadať už pri kúpe. Poplatok sa pohybuje medzi 30 a 200 eurami. Ale pozor, storno letenky je možné poistiť. Poistenie letenky nie je k letenke povinné. "My ho však našim cestujúcim vždy odporúčame. Obsahuje krytie liečebných nákladov v zahraničí, úrazové poistenie, poistenie batožiny, doplnkové asistenčné a právne služby a poistenie zodpovednosti za škodu. Pri cestách do Európy toto poistenie stojí 1,50 € / deň, pri cestách mimo Európy stojí toto poistenie 2,80 EUR / deň. Zároveň vždy odporúčame uzavrieť aj poistenie stornovacích poplatkov, ktoré klienti využívajú v prípade, že pred cestou ochorejú a nemôžu odletieť, "uvádza Adriana Šišková. Poistná suma sa vypočítava z ceny letenky a je to 2,8 percenta z celkovej ceny letenky vrátane poplatkov.
Aerolinky ponúkajú aj zaujímavé zľavy pre deti. Záleží na tom, akú aerolinku si vyberiete. "Opäť je dôležité, aký cenový tarif klient zvolí. Napríklad dieťa vo veku od dvoch do jedenástich rokov platia 75 percent z ceny letenky a dieťa do dvoch rokov 10 percent z letenky. Sú ale aj aerolinky, ktoré požadujú len letiskové poplatky, "vymenováva Šišková.Vyhľadávanie

 Prenájom áut


TV program
TV Markíza
  Kompletný program
  TV tipy


Kurzový lístok

1€= 25,160 CZK

1€= 0,843 GBP

1€= 336,010 HUF

1€= 4,256 PLN

1€= 1,103 USD
  Nastavenie


Horoskop
Baran - 20.3. - 19.4.
Býk - 20.4. - 21.5.
Blíženci - 22.5. - 21.6.
Rak - 22.6 - 22.7.
Lev - 23.7. - 23.8.
Panna - 24.8. - 23.9.
Váhy - 24.9. - 23.10.
Škorpión - 24.10 - 22.11.
Strelec - 23.11. - 22.12.
Kozorožec - 23.12. - 20.1.
Vodnár - 21.1. - 19.2.
Ryby - 20.2. - 19.3.


Výsledky zápasov
  Výsledky zápasov     live - naživo
  Futbal
  Tenis
  Hokej
  Basketbal