Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

27. decembra 2016

Avril Lavigne vydá nový album, ovplyvní ho boj s boreliózouKanadsko-francúzska speváčka Avril Lavigne vydá na budúci ...Zdieľať
avril lavigne Na hudobníčkinej novej tvorbe by sa podľa jej slov mal odzrkadľovať boj s lymskou boreliózou, ktorou sa nakazila predvlani.


BRATISLAVA 27. decembra (WebNoviny.sk) - Kanadsko-francúzska speváčka Avril Lavigne vydá na budúci rok nový album. Príchod šiestej štúdiovky 32-ročná interpretka oznámila prostredníctvom služby Instagram.

"S radosťou oznamujem, že pracujem na novej hudbe a v roku 2017 vydám nový album. Nemôžem sa dočkať, keď sa vám otvorím a budem s vami zdieľať moje srdce! Som nadšená, že si vypočujete nové skladby. Bude to úžasný rok 2017," napísala.

Rodáčka z mesta Belleville v provincii Ontário sa v príspevku zároveň poďakovala fanúšikom za podporu v boji s lymskou boreliózou, ktorou sa nakazila predvlani. Ako uviedla, ten sa odzrkadlí aj v jej tvorbe. "Nebol to len ťažký boj, ale bolo to aj poučné a odrazí sa to v mojej novej hudbe, umení, živote a osobnosti. Naďalej bude mojou prioritou bojovať a zvyšovať povedomie o lymskej borelióze prostredníctvom nadácie Avril Lavigne," uviedla.

Avril Lavigne v roku 2002 vydala debutový album Let Go. Pochádzajú z neho hity ako Complicated, Sk8er Boi, I'm With You či Losing Grip.

Nasledovali albumy Under My Skin (2004), The Best Damn Thing (2007), Goodbye Lullaby (2011) a Avril Lavigne (2013). Na konte má napríklad osem nominácií na prestížne ceny Grammy. Objavila sa vo filmoch Fast Food Nation (2006) či Osobná spravodlivosť (2007).

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pentatonix po druhý raz dobyli albumový Billboard
<< predchádzajúci článok
Hra o tróny je piaty rok nelegálne najsťahovanejším seriálom

Avril Lavigne vydá nový album, ovplyvní ho boj s boreliózou - diskusné fórum čitateľov