Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

15. júna 2007

AXA začala s predajom cestovného poisteniaAXA SR sa pred letnými prázdninami rozhodla ponúknuť klientom nové programy cestovného poistenia AXA 10, AXA 30 a AXA YEAR. Prostredníctvom týchto programov môžu klienti získať poistnú ochranu na 10 a ...Zdieľať

BRATISLAVA 15. mája (WN/PR) - AXA SR sa pred letnými prázdninami rozhodla ponúknuť klientom nové programy cestovného poistenia AXA 10, AXA 30 a AXA YEAR. Prostredníctvom týchto programov môžu klienti získať poistnú ochranu na 10 a 30 dní alebo na opakované cesty do zahraničia s dĺžkou jednotlivých pobytov do 90 dní. Stačí si zakúpiť príslušný program na ktorejkoľvek z pobočiek AXA a následne ho aktivovať bez akéhokoľvek vypĺňania zmlúv telefonicky na číslo +421 2 206 642 21.

Klient si tiež môže zvoliť rozsah poistnej ochrany prostredníctvom dvoch variant modelov cestovného poistenia REFERENCE a KOMFORT. V prípade modelu KOMFORT pokrýva poistenie náklady na liečenie až do výšky 3 milióny Sk. Poistenie zahŕňa napríklad aj návštevu poisteného príbuzným, či právnu asistenciu pri starostiach administratívneho charakteru, ktoré sa môžu počas cestovania vyskytnúť. Model KOMFORT pokrýva náklady na liečenie v prípade ochorenia alebo úrazu, lekárske prevozy a repatriácie do výšky 1,5 milióna Sk.

Cestovné poistenie sa oplatí uzavrieť, pretože zákonné zdravotné poistenie v rámci EÚ zahŕňa náklady na lekárske ošetrenie iba v štátnom zdravotnom zariadení, nie však v privátnej ambulancii alebo klinike, ani prevoz postihnutého domov a ďalšie služby. „Ponuka cestovného poistenia je ďalšou súčasťou širokej palety produktov, ktoré chce AXA priniesť na slovenský trh v záujme spokojnosti svojich klientov s komplexnými službami pod jednou strechou,“ vyhlásila Zuzana Tichá, hovorkyňa AXA SR.

Cestovné poistenie od AXA ponúka klientom komplexný servis od lekárskeho ošetrenia, prepravy do vlasti, poistenie trvalých následkov, poistenie zodpovednosti za škodu, cez poistenie straty batožiny až po právnu ochranu atď. „Veľkým plusom cestovného poistenia, ktoré ponúkame je profesionálna asistenčná služba. Operátori sú našim klientom k dispozícii 24 hodín denne,“ uzavrela Tichá.

Cestovné poistenie AXA 10, AXA 30 a AXA YEAR sa vzťahuje na poistné udalosti, ktoré vznikli na území štátov kontinentálnej Európy, Turecka, Tunisu, Kanárskych ostrovov, Egypta a Izraela.

Zoznam našich pobočiek je k dispozícii na stránke www.axa-sk.com rovnako ako táto tlačová správa.

AXA v Slovenskej republike
AXA má v Slovenskej republike zastúpenie v oblasti životného poistenia a dôchodkov prostredníctvom nasledujúcich spoločností: AXA životní pojišťovna a.s., organizačná zložka Slovensko, Dôchodková správcovská spoločnosť AXA d.s.s., a.s. a Doplnková dôchodková spoločnosť AXA d.d.s., a.s.

O AXA Group
Skupina AXA je celosvetovým lídrom vo Finančnom zabezpečení. Podnikanie spoločnosti AXA je geograficky rôznorodé, sústreďuje sa hlavne v západnej Európe, Severnej Amerike a v ázijskopacifickej oblasti. AXA spravovala k 31. decembru 2006 1,315 bilióna eur. Za rok 2006 dosiahli
výnosy AXA Group podľa IFRS výšku 79 miliárd eur, základný zisk bol vo výške 4010 mil. eur a celkový zisk dosiahol 5 140 mil. eur. Kmeňové akcie AXA sú registrované a obchodovateľné na parížskej burze (Paris Stock Exchange) cenných papierov pod skratkou AXA. Americké depozitné akcie AXA sú rovnako registrované na newyorskej burze (NYSE) pod registračnou skratkou AXA.

Kontakt pre média:
Zuzana Tichá
hovorkyňa spoločnosti AXA na Slovensku
e-mail: zuzana.ticha@axa-sk.com
tel: +421 915 751 990
+421 2 5949 1323

AXA SR


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Valentovič podľa Dôvery nezverejní svoje analýzy
<< predchádzajúci článok
Hamás nevyhlási palestínsky štát v Pásme Gazy