03. mája 2016

Bayern Mníchov vedie nad Atleticom Madrid 1:0

Hráč Bayernu Xabi Alonso (vpravo) oslavuje úvodný gól do bránky Atletica vo futbalovom zápase odvety semifinále Ligy majstrov Bayern Mníchov - Atletico Madrid v Mníchove 3. mája 2016. Foto: TASR/AP

Mníchov 3. mája (TASR) - Futbalisti Bayernu Mníchov vyhrávali po prvom polčase utorňajšej odvety semifinále Ligy majstrov 2015/2016 nad Atleticom Madrid 1:0. Skóre v Allianz Arene otvoril v 31. minúte po priamom kope a teči Jose Mariu Gimeneza Xabi Alonso.

O tri minúty nepremenil domáci Thomas Müller penaltu po faule Gimeneza na Javiho Martineza. Prvý zápas vyhralo pred týždňom doma Atletico 1:0.