Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Radíme

21. apríla 2017

Biano – portál o bývaní, ktorý ponúka viacKaždá novinka to má na trhu ťažké. O poznanie ľahšie sa však „dýcha“ takým, ktoré prinášajú niečo nové.Zdieľať
Biano – portál o bývaní, ktorý ponúka viac

 

A tým nemyslíme „už objavené, len v bledomodrom“. Biano.sk je presne takou správnou novinkou. Aj preto rastie každým dňom a získava si obľubu u zákazníkov.

 

Prestavenie projektu Biano.sk

Biano je projektom českej skupiny Miton, ktorá rozbehla také veľké a úspešné projekty ako Glami, Heureka alebo Slevomat. V podobnom štýle svoj internetový život žije aj Biano.sk, portál o bývaní, aký ste ešte nevideli. Vlastne je veľmi pravdepodobné, že už videli. Minimálne jeho českú verziu, fungujúcu od roku 2015, ktorá spolupracuje s viac ako 500 eshopmi. U  nás funguje slovenská mutácia projektu od druhej polovice roku 2016 a už v prvý mesiac roku 2017 si na web kliklo viac ako 1,5 milióna návštevníkov!

 

V čom spočíva pridaná hodnota?

Jedinečnosť projektu Biano spočíva v tom, že spája rôzne segmenty bývania na jednom mieste. Šetrí čas zákazníkom a stáva sa atraktívnou platformou na spoluprácu aj pre eshopy, architektov alebo dizajnérov. Biano prepája interiérové inšpirácie, ich tvorcov a produkty v podobe vybavenia interiéru či bytových doplnkov. Na jednom mieste nájdete prácu desiatok až stoviek architektov, dizajnérov a interiérových štúdií, ktoré môžete priamo kontaktovať. Navyše, ak sa niektorý z použitých doplnkov na obrázku nachádza aj medzi produktami Biano.sk, môžete si ho priamo kúpiť. Stačí pár kliknutí.

 

Plusy a výhody

Výhodou portálu Biano je aj výborné filtrovanie, ktoré je odpoveďou na všetky vaše otázky. Tovar môžete vyberať nie len podľa farby, ceny, eshopu alebo výrobcu. Ďalšie možnosti filtrovania sú pridané pre každú špecifickú skupinu produktov zvlášť. Napríklad zrkadlá môžete filtrovať podľa typu, vlastností alebo materiálu, z ktorého sa skladá rám, lampičky zase podľa napätia, pätice, zapínania či doporučeného typu žiarovky.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
DAB v Nitre uvedie premiéru inscenácie Žltým včelám žlté slzy
<< predchádzajúci článok
Seriál Akty X bude pokračovať ďalšou sezónou

Biano – portál o bývaní, ktorý ponúka viac - diskusné fórum čitateľov